30 mei 2010

Het tenniscirkeltje is rond

Vandaag was het dan zo ver, na bijna 2 jaar afwezigheid, mocht ik vandaag weer eens aantreden in de competitie. Ik moet het is mij niet slecht bevallen. Ik was van te voren behoorlijk nerveus, maar toen ik eenmaal op de baan stond was dat snel verdwenen. Misschien kwam het ook wel omdat, Jelle en ik binnen no time met 3-0 achterstonden en daarna kansloos de eerste set verloren.
Ik moet toegeven 4e klasse is echt een ander niveau, maar dit ging met toch iets te snel. Ik had constant het gevoel dat er meer in zat, maar ja de cijfers liegen niet. Gelukkig was daar nog de 2e set en waren we er beiden van overtuigd dat deze beter zou lopen. Inprincipe was dat in het begin ook zo. We stonden zelfs even gelijk op 1-1. Echter toen ik de bordjes 20 minuten later bewonderde was het al weer 5-1. Maar goed, had ik op 4-1 niet tegen Jelle gezegd dat je nog altijd kan terug kan komen? Van 5-1 werd het 5-2, 5-3, 5-4, 5-5, 6-5, 6-6. Heerlijk, met een paar forse kreten speelde ik mezelf eindelijk echt in die wedstrijd. Bij 6-6 volgde een tiebreak, die helaas weer de andere kant op viel. De eer was echter gered en ik kon met een opgeheven hoofd de baan af stappen. Ik wil ten alle tijden winnen, maar ditmaal vond ik het toch vooral ook belangrijk dat ik nog één keer mocht meespelen op zo'n niveau. Dat was zo kikke! Mijn tenniscirkeltje is nu echt rond. Jongens bedankt dat ik mocht spelen, daar hebben jullie mij een grote dienst mee bewezen.


28 mei 2010

Nog een jaar langer in de 4e klasse

Ze zijn er in gebleven, shalalie shalala...... Het is de jongens gelukt om als eerste team ooit in Heuden niet meteen weer na 1 seizoen te degraderen uit de 4e klasse. Met nog 1 wedstrijd te gaan kunnen ze niet meer worden ingehaald. De 6e plek is veilig en er zijn zelfs nog kleine mogelijkheden om 4e te worden. Asmunt bedankt!

Tralalie tralala, ik ben niet verliefd

Dan maak ik maar een persiflage, altijd leuk!!!!!

Ik ben vergeten waar ik jou ooit heb gezoend, in de zomerzon
Ik geloof dat het toen daar met jou was buiten op mijn balkon
Of was het echt bij jou thuis
achter in de kamer voor de buis
Het kan ook zijn dat het was met zijn tweeen kotsend in die python

Tralalie tralala, tralalie tralala
Gaat het ooit uit m’n kop
Traalalie tralala, tralalie tralala
Ik sta d'r nog steeds mee op

Ik was niet verliefd op jou
Hopelijk vergeet ik alles gauw en weet ik het niet meer
Tralalie tralala, tralalie tralala
Wat ging jij toch tekeer

Ik ben niet verliefd, ik ben niet verliefd
Ik ben niet verliefd, dat kun je toch zien

Het kan ook zijn daar hoog in de lucht toen ik zo hoogtevrees had
Of gebeurde het in het cafe, was het Kareltje – ik was ooit ladderzat
Of was het met een vol glas bier
Op dat terrasje heel ver van hier
Of was het toch in Den Bosch toen ik het eigelijk al met jou had gehad?

Hoe kan ik dit, hoe kan ik dat…
Hoe kan ik dit, hoe kan ik dat…
Hoe kan ik mezelf ooit vergeven?

Tralalie tralala, tralalie tralala
Gaat het ooit uit m’n kop
Traalalie tralala, tralalie tralala
Ik sta d'r nog steeds mee op

Ik was niet verliefd op jou
Hopelijk vergeet ik alles gauw en weet ik het niet meer
Tralalie tralala, tralalie tralala
Wat ging jij toch tekeer

Tralalie tralala, tralalie tralala
Gaat het ooit uit m’n kop
Traalalie tralala, tralalie tralala
Ik sta d'r nog steeds mee op

Ik was niet verliefd op jou
Hopelijk vergeet ik alles gauw en weet ik het niet meer
Tralalie tralala, tralalie tralala
Wat ging jij toch tekeer
Tralalie tralala, tralalie tralala
Wat ging jij toch tekeer

Ik Ben bedroefd, shalalie

Zo Vader Abraham kan zich weer lekker gaan concentreren op waar die die goed in is...............?
Waarom dacht half Nederland dat dit nummer ook maar enige kans zou maken bij het songfestival? Zijn we echt zo naief volkje aan het worden?

"Of was het daar toen in Parijs
Achter een coupe vers mokkaijs?"

"Het kan ook zijn dat ik hoog in de lucht in een vliegtuig naar Oslo zat
Of klonk het uit een café in zo’n straatje – ik was ooit in Trinidad"

????????????????????????????????????????????????????

Is dit echt het Jip en Janneke taalgebruik waar we naar toe willen? Het spijt me, maar ik vind dit echt schrijnend. Ik bedoel dat je dit lekker draait in een café of meezingt bij Brabant Party, helemaal top (ik doe mee), maar als reclame voor Nederland?

Laat nu eens iemand als bv. John Eubank (Marco Borsato) een echt goed nederlandstalig nummer schrijven. Daarnaast moeten we ons misschien eens gaan verplaatsen in wat bij al die andere landen leeft. Ik weet wel dat je daarmee misschien een deel van je eigen identiteit overboord gooit, maar nu bereiken we helemaal niks. Niet meer mee doen dan. Geldverspilling!

En dan hebben we het nog niet eens gehad over de preformance, daar gaat toch niks van uit. Als je dan zo'n nummer doet, laat het dan swingen en probeer in ieder geval net te doen of je benen en armen hebt. Koos zou het in zijn rolstoel nog flitsender hebben gedaan. Kijk eens naar landen als Azerbaijan, Armenia of Turkije. Voorbeelden te over!

Wat ik overigens buiten dit alles nog erger vond, was dat Israel door mocht. Wat zong die jonge waardeloos slecht!

26 mei 2010

Kwaaltjes

Ben bang dat ik toch een lichte blaasontsteking heb opgelopen. Heb nog steeds "pijn" maar het zit nu een stukje lager. Ik heb af en toe echt het gevoel dat er met een naald in mijn "onderbuik" wordt geprikt.
Ik had het idee dat alleen vrouwen altijd dit soort kwaaltjes hadden. Misschien mijn vrouwelijke kant???? Hopelijk gaat het snel over, anders moet ik deze week nog effe een plaske inleveren.

Verder gaat het nu langzaam geestelijk weer wat beter. De ergste drukte is bijna voorbij en ik heb een hoop dingen even laten rusten.
Met tennis gaat het trouwens onveranderd goed. Vanavond maar weer eens een 3 setter aan mijn erelijst toegevoegd. 6-4, 2-6, 6-3. Waarom niet gewoon in 2 sets? Ik ben echt recordhouder onderhand.

25 mei 2010

Opstopping

Gisterenavond veel pijn gehad aan de linkerkant van mijn rug, net onder de ribbenkast. Ik dacht dat het mijn nieren waren, maar ik ga er nu vanuit dat het weer eens een fikse opstopping van mijn darmen was
Ik ben echt stevig aan de race vanochtend en de pijn is vrijwel verdwenen.
Wat de reden van dit feestje geweest zou kunnen zijn weet ik niet precies. Ik weet wel dat ik een aantal malen mijn pillen ben vergeten, dus de kans is groot dat ik het wederom daar moet zoeken.

24 mei 2010

Wat wordt het vandaag?

Wat zou Paulesma de barbequekabouter vandaag intekenen?

"Ik voorspel in het noorden nog een enkele dronkenbui" Piet P.

Warm he?

Zo maar weer eens slapie slapie doen. Vandaag een gezellig druk dagje gehad. Terasje gepakt bij Kareltje. Affligemetje op, fotootje gemaakt voor telefoon (achterkontje). Daarna nog een heerlijk grote beker softijs naar binnen gewerkt en toen een uurtje later weer naar Jazz en Duketown.
Het was goed toeven en dan doel ik niet alleen op het weer en de drankjes. Let the sun shine!

" en voor het barbequeweer heb ik een 8 ingetekend"

Zou mijn Belgische biertje trouwens een voorteken zijn geweest voor het feit dat Preud Homme naar Twente gaat? K.... keeper. Hij hield er alles uit in 1994. We hadden die Belginezen met 10-0 moeten oprollen toen.

23 mei 2010

Yes I Can

Deze week heb ik voor mezelf besloten om nog één keer te proberen een twee tal tennistoernooien te gaan spelen. Het gaat zo onzettend goed, dat ik het mezelf niet zou vergeven als ik het nog niet een keer probeer. Mijn moeder heb ik het nog niet verteld en ik wil dat nu ook nog niet doen. Zij heeft nog steeds veel vrees van alles wat gebeurd is en ik zou haar nu alleen maar op de kast jagen. En ik besef donders goed dat mijn grenzen nu lager liggen en ik heb mezelf ook plechtig beloofd daar niet overheen te gaan. Bjorn en Birgit zullen het meeste werk moeten doen op de baan. Als het overigens niet meer gaat voor mijn gevoel, stop ik er acuut mee. Ik merk echter nu pas dat ik na de laatste bloeding van mei vorig jaar, nog steeds het vermogen heb zeer behoorlijk mee te komen. Daarnaast zijn al mijn "angsten" verdwenen. Het is zo essentieel is om regelmatig te sporten. Met één of twee keer in de week zakt mijn conditie gewoon terug en dat wil ik zoveel mogelijk minimaliseren. De komende periode moet ik zo goed mogelijk doorkomen en pakken wat ik pakken kan.
Ik weet dat wat ik ga doen misschien een gok is, maar ik wil gewoon niets liever. Nu terugkeren in een toernooi zou mij mentaal alleen nog maar nog sterker maken en misschien net die boost geven die ik zo hard nodig heb op dit moment.

Vanavond overigens weer gewonnen met 2-6, 7-6, 7-5. Het was niet altijd best, maar op vastigheid en met slimme ballen kan je ver komen. En vooral dat eerste begin ik steeds beter te beheersen. Ik kan steeds meer met beleid rustig op mijn kans wachten.

Elephant

Net gekeken naar één van de meest gruwelijke films die ik ooit heb mogen bewonderen. Niet zo zeer vanwege het geweld, maar vooral door de opbouw en het onvermijdelijke.
2 jongens leven zich bebakt en bezakt met wapens uit op een fictieve school in Portland.
De aanleiding voor de film was de massaslachting in 1999 op Columbine High School waarbij 12 mensen werden gedood. Ik kan het verhaal nog voor mij halen. Triest maar waar!
Ondanks dat je weet wat voor gruwelijkheden beelden er voorbij gaan komen, ben ik toch blijven kijken. Gus van Sant zuigt je mee met zijn (surealistische) manier van filmen en de individuele verhaallijnen. Een keiharde maar zeer sterke film, waarin naar mijn mening forse kritiek wordt geuit op de soepele wapenwetten in Amerika.

22 mei 2010

Erich Wolfgang Korngold - Violin Concerto (Finale)

video

Een mooie vrouw (Hilary Hahn) en een viool, de gouden combinatie!

White Power

Net effe naar Bjorn zijn verjaardag geweest en daar geprobeerd bruin te worden. Resultaat?
Volgens mij heeft de zon de hoop ook allang opgegeven. Ik ga maar eens opzoek naar factor -30.
Ooit lang, lang geleden was ik bijna zwart toen ik terug kwam van vakantie. Oke ik ben een ander mens geworden de laatste jaren, maar dit is wel erg extreem. Ik weet het niet meer.
"Stupid White Men"

Verder was het overigens goed te doen daar in de tuin. Barbeque erbij, wat wil je nog meer. Gewoon simpel genieten en dan zometeen alles er weer aftrainen. We hebben besloten om nog lekker effe een potje te gaan dubbelen. Morgen is het mooie weer misschien al weer voorbij.

Ik zal Piet vanavond is bellen.
"Ligt in mei de sate op de plaat, wees er dan snel bij anders is het te laat" Oet morn!

......

Agent: "heeft u uw legatimatie bij"
Dader: "ik heb geen ID(ee)"

Jack de V(r)ies

Ik begin nu te begrijpen waarom Jack de Vries het defilé in Wageningen mocht afnemen. Prins Bernard was ook zo'n schuinsmarcheerder!

Politieke "gedachten"

De dokter heeft bij Geert Wilders een afwijking naar links geconstateerd.

Nu Agnes echt aan de Kant staat bereikt ze pas iets

Zou er al enige dooi in Jack de Vries zijn relatie zitten?

Marianne heeft niet zo'n int(h)ieme relatie meer met Esther Ouwehand

Hoezo laat?

Sanne voor jou deze korte blog.

Eva's quote

"The Greatest Thing You'll Ever Learn Is Just to love and Be Loved in Return"


Zin uit het liedje Nature Boy van Eden Ahbez (1947), ook gebruikt in Moulin Rouge.

21 mei 2010

Andrew Bird & Martin Dosh - Simple X (Live at Bonnaroo)

video

Wie corrigeert jou?

Het is lang geleden dat ik zo heb zitten huilen. Vanacht kwam alles er uit. Er is een hoop gebeurt de laatste tijd en ik kan het soms gewoon niet goed een plaats geven. Vroeger had ik nog ouders thuis die snel doorhadden als ik me kut voelde, maar nu moet ik het zelf doen en dat is veel moeilijker dan ik dacht. En ik maar denken dat die mensen er alleen maar waren voor een lekkere maaltijd en een schoon shirt. Het belang van mensen die je dagelijks meemaken is zo groot. Ik wordt nu veel minder gecorrigeerd en dan neem je dingen makkelijker aan voor wat ze zijn. Je maakt het jezelf misschien wel makkelijker dan het is.
"Eet je wel goed" "Ga je niet te laat naar bed" "Verdeel je je energie" Ma!!!!!!!!!!!!!!
Waarom mis ik dat soort uitspraken nu? Misschien omdat ik op dit moment te weinig eet, mijn ritme naar de klote is en ik te veel stapjes voor andere zet? Hoe belangrijk is het dat iemand af en toe dus achter je aan zit?

Mijn rugzakje is onderhand overvol. Maar wie doet wat voor mij (terug)? Het kan niet altijd éénrichtingsverkeer zijn. Op een gegeven moment houdt het op. Mijn lichaam kan niet veel meer opvangen.

Misschien is dat het ook wel wat mij het meest raakt op dit moment. Het besef dat alles het steeds iets minder gaat doen, wat ik ook probeer. Het besef dat het over drie jaar misschien een nieuw leven staat te beginnen, maar dat het ook zomaar over kan zijn. Het besef dat je dat alles waarschijnlijk "alleen" zal moeten doen. Dat iemand nu eenmaal niet kiest voor iemand die een zo onzeker leven heeft.
Overigens kan ik dat laatste niemand kwalijk nemen al is dat soms heel moeilijk. Ik ben dan ook af en toe best "jaloers" op sommige van mijn vrienden om me heen, maar ik gun ze alles. Het allerliefst, het allerbeste en het allermooiste.

Mijn drang om te leven en iets te betekenen voor deze wereld zo enorm groot, dat dat mij uiteindelijk wel op de been gaat houden. Daar geloof ik heilig in. Er zijn zoveel dingen die mij nog gelukkig maken. Soms moet je alleen dus even die spiegel voorgezet krijgen van iemand.

Dankje!

20 mei 2010

Tennis "gedachten"

Zo'n vlakke service heeft toch geen effect. Klopt!

In de hal een bal naar buiten serveren.

Een topspin bal onder op je racket raken.

Met een harde snaar zacht serveren.

Een bal voorspelen in het achtervak.

In een lange rally een bal kort spelen.

Een lob spelen over iemand die achter staat.

Een diepe bal hoog slaan.



Ik kreeg vandaag een bal vol op mijn Head (Jeroen bedankt!)

Gemeente humor

Nee meneer, die datum kunnen wij niet wijzigen. Mijn god ik heb weer met de gemeente te maken, ik had het kunnen weten. Mevrouw kijk nu eens voor u wat zien we dan: COMPUTER, TOETSENBORD, BESTAND, WIJZIGEN, KLAAR. Het gaat om een datum, die ik gewoon kan aantonen via alle papieren die ik heb. Wat denken ze nu, dat ik de boel één jaar leeg heb laten staan en voor de lol huur betaal. Ik sta niet in de Quote 500 en rij ook geen ook geen dikke bak (heb ook geen rijbewijs, maar dat terzijde). Dan had ik er ik tenmiste 10000 planten in gezet.

Nu moet ik een verzoek indienen en dan hopen dat ik geluk heb en anders moet ik 1800 euro dokken aan de belastingdienst. Gewoon blijven lachen!


Ikea "(tafeltjes)gedachten"

Volgens Benno zit er geen La(c)k meer op mijn tafeltje.

Onbewoond

Vandaag boodschappen dag, of zoals Theo Maassen het zou uitdrukken" spulle kopen". De koelkast is weer leeg, dus er zit niks anders op.
Voor de rest even naar het gemeentehuis/service punt voor mijn huurtoeslag. Volgens de basisadministratie sta ik pas ergens in 2009 aan mijn huidige huis gekoppeld. Dus het recht op toelage vervalt dan automatisch voor de eerder periode en dat is best veel geld.
Maar goed ik kan alle papieren overleggen en daar staat toch echt op, overdracht 8 september 2008. Ja, de tijd gaat snel. Ik zit er al bijna weer 2 jaar in en ik moet zeggen het bevalt me uitstekend. Alleen die rot trappen. Als ik nu van die t een l maak lijkt het al stukken minder erg.

Mijn kleine Nachtmusik

Het is inmiddels bijna half 2 en ik heb net mijn gitaar weggelegd. Toen ik thuis kwam moest ik gewoon nog even met mijn vingers over de snaren gaan. Op de fiets onderweg naar huis had ik er al zin in. Dan heb je weer wat van die ideetjes en dan moet het ook meteen tot uitvoering worden gebracht. Mijn buren moet wel weer gedacht hebben, houdt hij nu nooit op?
Echter een numer spelen vind ik overigens nog steeds moeilijk. Ik bedenk liever zelf iets wat ik met mijn capaciteiten kan uitvoeren, dan dat ik uren loop te klooien op één lastig akkoord. Dat komt dan vanzelf wel een keer. Alles op zijn tijd!

19 mei 2010

Een kinderhand is snel gevuld

Net klaar met de begeleiding van de woensdagcompetitie jeugd. Het was een rustig middagje. Ik had vier man personeel achter de bar en ze deden er alles aan om al eerste de koelkast te mogen bijvullen of een glas te mogen spoelen. Wat kan je kinderen toch met simpele dingen "gelukkig" maken. Wat nou geen kinderarbied? Ik kan geen betere werkers krijgen! En als ze aan het eind dan ook nog wat lekkers krijgen, is hun dag helamaal goed. Voor wat hoort wat. Onze oerhollandse handelsgeest pakken ze al vroeg op!

Wat betreft de partijen zelf, wisselende successen, maar goed ik heb alleen maar vrolijke gezichten gezien en dat is waar het uiteindelijk om gaat. Plezier beleven aan je sport. Kan ik af en toe nog wel wat van leren.

Wordt ook donor.

Wordt nu donor. Voor zoveel mensen bij jij misschien hun laatste redding. Wat is er mooier dan die gedachte!

Laat onze VVD-er Hans er maar van Baalen
(tegen registratie bij de geboorte)

Doe het voor mensen als Eva!!


video

Perry KNLTB Landelijk Voorjaar 2010 Heren (0547) 4e klasse zondag

Stand

Gesp.Gew.Gel.Verl.Pt. totaalPt. voorPt. tegen
1TILBURG 36411252511
2ASMUNT 1550024246
3BUREN 16240212115
4DE HOGE HEIDE 26312202016
5MARKANT 66213171719
6HEUSDEN 16123161620
7GOIRLE 350148822
8


GELDERMALSEN 1

We staan bijna in het rood!
6


0


2


4


7


7


29


Ikea "(tafeltjes)gedachten"

"Benno heeft La(c)k aan Billy"

Communiceren

Het is al weer het einde van een nieuwe en bewogen dag. De klok slaat net 12 uur als ik de eerste woorden typ. Buiten rijd nog een auto voorbij en dan is het weer stil, buiten wat slaapgestoorde vogels die volgens mij tegenwoordig ook in ploegendiensten werken.
Vanmiddag naar Ikea geweest en o.a. wat glazen gekocht en onmiddelijk weer 1 venield. Hoe doe ik het. Ik vraag het mezelf ook wel eens af. Verder een nieuw zwart tafeltje (vorige was met 1 seconde lijm bewerkt), een kapstok (ja na anderhalf jaar) en een grote koekenpan gekocht.
Bij de mediamarkt nog even een mediaplayer gehaald en toen had ik weer genoeg uitgegeven.

In de loop van de middag maar weer contact gezocht Pascal. Die was niet echt blij. Ik had hem zondag niet gebeld op zijn verjaardag. Niet echt slim. Hij wist dat de kans aanwezig was dat ik niet zou komen, maar even een telefoontje was wel het minste geweest. Maar goed het is niet gebeurd Heel vervelend. Zo ga ik normaal gesproken niet met mijn beste vrienden om.
Het raakt me wel, dat merkte ik aan de manier waarop ik probeerde mij zelf te verdedigen.
Het raakt me ook omdat ik weet hoe het voelt als iemand niet naar je omkijkt, dit terwijl je anders voor diegene zogenaamd zo belangrijk bent. Ik heb wel geleerd dat mooie woorden heel weinig zeggen. Zeker veel mooie woorden.

Maar goed, ik heb het vanavond op de baan weer van me afgeslagen. Het was niet hoogstaand, maar wel leuk en daar gaat het uiteindelijk om.
Daana ben ik nog aan de gang gegaan met de nieuwe muziek instalatie van de club. Morgen hoop ik daar definitief mee klaar te komen.
Verder hebben we met een aantal man onder het genot van een proseco, weer de kantine indeling veranderd. Eén iemand had op eigen houtje besloten om de na het pimpen van het clubgebouw alles maar weer op eigen houtje terug te zetten???? Dan wij ook maar. Een stoelendans in gelijke munt. Het zal mij benieuwen hoe alles er over een paar dagen bijstaat.
Ik verwacht nog wel een mailtje.

18 mei 2010

Ikea "gedachten"

"Billy en Benno willen graag worden opgehaald bij de service balie"

"Billy en Benno worden graag in huis geplaatst bij Bjorn"

Aan Eva

Het is al diep in de nacht,
mijn ogen zijn erg zwaar
Kort geslapen de dag hiervoor,
ook emoties, tranen

Ik inhaleer nu rustig
Mijn pen ratelt op mijn laptop,
de inspriratie komt van eva
Ik schrijf wederom mijn verhaal

Piep piep doet mijn inhalator
Mijn adem is vrij kort
Markvoort was haar naam,
het meisje met de rode haren

Yesterday

En dan mijn verhaal van gisteren, ééntje met van 2 gezichten. Emoties om mijn gedrag en "vreugde" om het verhaal van Eva.
Vanochtend een gesprek gehad met Teun naar aanleiding van het verlies in de competitie met 5-1. Ik baalde vreslijk en dat heb ik ook laten merken volgens mij. Ik heb erg veel moeite mijn teleurstelling te verbergen en weer meteen door te gaan. Ik wil altijd winnen, dat was vroeger al bij een potje monopolie. Dan ging ik gooien met dingen.... dat heb ik overigens gisteren niet gedaan. Ik ben ook ouder geworden, al zijn sommige emoties zeker gebleven. Teun voelde dat goed aan. Hij is erg open op dat punt en uit zelf ook wel zijn "onvrede" als het niet gaat. Ik zie wel dingen in hem van mijzelf. Het is ook een kreeft, schuildieren i.p.v. schaaldieren. Hij lijkt wel het meeste op mij van alle tennismaten. Nou ja eigelijk gewoon vrienden. Het zijn een stel geweldige jongens bij elkaar. Misschien moet ik minder hard zijn in mijn oordeel naar hun toe. Zij hebben ook een ander leven, tennis is niet hun enigste bezigheid. Mijn wereld is nu eenmaal kleiner. Moet ik dat projecteren op hun? Niet meer doen denk ik, of stoppen met begeleiden, of gewoon meer accepeteren. Ik heb nu 2 weken om na te denken, dat is wel fijn.
30 april, nee mei natuurlijk (ouwe vent) is de laatste pot. Misschien speel ik dan mee. Ik wacht met smart op de uitslag van Asmunt. Heb al meerdere malen gekeken, helaas ook om 2:22 nog niks.
Ga zo maar eens slapen, nog 2x inhaleren, medicijnen innemen en dan morgen weer optijd op om samen met ma naar de ikea te gaan. Ik heb het gezellig met haar de laatste tijd. heel belangrijk!

Eva en het begin van het verhaal

Ooit had ik mijzelf voorgenomen om een keer te gaan opschrijven wat ik elke dag als cf-er beleef, maar ja ik en iets echt lang volhouden, dat is niet mijn sterkste kant.
Gisterenavond gaf het verhaal van Eva Markvoort mij echter zoveel inspiratie dat ik zoiets had van, kom op nu is de tijd om je verhaal te doen en dan vooral voor je zelf. Soms moet ik gewoon dingen kwijt en dat kan niet altijd direct naar iemand. Soms is een blaadje papier al genoeg om even de druk van de ketel te halen en dingen weer te relativeren.
Vanaf nu ga ik dus weer schrijven wat ik zoal beleef, wat mijn hart raakt. maar ook de allerdaagse sleur.

Om te starten heb ik dan nu Eva als inspiratie en dat is niet zomaar een inspiratie. Wacht een prachtig verhaal, een schreeuw om een (beter) leven voor elke cf patient. Maar ook een verhaal van het onvermijdelijke. Het herkenbare van dingen. Haar strijd, haar passie. "Ze was mijn vriendin, maar ook mijn psygoloog" (haar ex-vriend)

Eva rust zacht